Gebze Paletli Yük Nakliyesi

Gebze nakliyat şirketi 'paletli yük taşıma' hizmetinde yapmış olduğu üstün başarılı projeleri ile müşterilerin tercih meselesi olmakla beraber, aynı zamanda fiyat bakımında da Türkiye birincisi olmuştur.
En başında sizlere söylediğimiz gibi kalite asla tesadüf değildir, sektörde 21 yıllık geçmişimiz yer almaktadır ve bu 21 yıl bizim sektörde taşımacılık, nakliye hizmetlerinin ehli olduğumuz anlamına gelmektedir.

Taşıtmak istediğiniz yüklerin altında palet olması zorunludur. Bu paletlerin genişlik, uzunluk ve yükseklikleri tamamen taşınacak olan yüklere endekslidir.
Gebze Nakliye çalışanları, paletli yük taşıma alanında profesyonel ekibi ile sizlere hizmet sunmaktadır, aynı zamanda yükünüzü kapınıza kadar sorunsuz teslim eder.

Palet ebatları ise yükün taşıma kolaylığını, yüklemesi vee indirilmesi konusunda oldukça büyük etki alanına sahiptir. Sektörde en çok taşıma faaliyetinde kullanılan standart palet ölçüleri ise 120cm * 80cm veya 50 * 40 inç olarak bilinmektedir.

Palet ölçülerinin yapısından daha önemli olan, paletleri üretmek için kullanılan ürünlerin kalitesi de çok önemli olmaktadır.
Kaliteli olmayan malzemeler yanı paletler yükler taşırken kırılması durumunda olduça büyük zarara sebebiyet verebilir, Bu sorunda nakliyecinin ve müşterinin hizmet kalitesini oldukça etkilemektedir.

Paletli Yük Nakliye Yönetimi

Paletli yük taşıma hizmetinde ise en çok ahşap kullanılmaktadır. Bu sebepten dolayı, ahşap palet kullanımından daha önce yapılması gereken bazı aşamalar yer almaktadır; bu aşamaları göz ardı etme veya bilgilendirme olmaması nakliyelerde, yapılacak olan hizmetin yanlış veya eksik yapılması halinde hem nakliye bedeli hemde müşteri zararı nakliyeci tarafından karşılanmaktadır.

Ahşap haricinde; Pastik, Çelik ve kağıt, yük taşıma işlemlerinin paletlenmesi konusunda faal olarak kullanılır. Gebze Nakliyat, göndermek istediğiniz yüklerin bütünlüğünü bozmamak adına tüm güvenlik önlemleri alınarak olabilecek tüm sorunlar ortadan kaldırılır ve tarafınıza hem bilgi hemde danışmanlık hizmeti sunar. Bu hizmeti ise şirketimizde çalışan uzman danışmanlarımız tarafından, lojistik sektörüne bağlı olarak işinize yarayacak tüm bilgiler, aynı zamanda fiyatları oldukça düşük maliyete çekebilecek tüm çözümleri sizlere anlatır. Paletler ise, kargo taşıması yapan yük gemilerinde yüklerin kaymaması adına kullanılan ahşap yapılar olarak bilinmektedir. Bu paletlerin üzerine yük konulması ise ülkemizde paketleme hizmeti olarak geçmektedir.

Paketleme, şehirler arası taşımacılık yada uluslar arası taşıma hizmeti sunan hava , deniz ve kara yolu taşımacılığının güvenliğidir; paletli yük taşımacılığı, sektörün en önemli hizmet alanlarından biri olduğu için çok yoğun talep görmektedir. Yükün paketlenmesi ise hem taşıma konusunda hemde yükleme konusunda yükün zarar görmesini ve daha kolay yüklenmesini sağlamaktadır.
Gebze Paletli yük taşıma hizmeti; fabrika taşımacılığı, şehirlerarası nakliyat, parsiyel yük taşımacılığı, parça yük taşımacılığı tarzında yük taşıma hizmetlerinde bir çok nakliye firmasının kullandığı kolaylıktır.


paletli-yuk-nakliyesi

Paletli Yük Nakliyesi

Sizlere sunduğumuz diğer hizmetlerimiz arasında yer alan Fuar Taşımacılığı sayfamıza göz atabilirsiniz.