Gebze LowBed Taşımacılığı

Gebze Lowbed taşımacılığı, yapmış olduğumuz bu hizmetimizde sizlere Türkiye Cumhuriyeti Kara Yolları tarafından verilen yol izinleri ve taşıma terimerini kullanarak taşıtmak istediğiniz Gabari dışı yüklerinizi yani çıkıntılı, tonajlı, büyük ölçülü yükleri vermiş olduğunuz adresinizden alarak firmamıza ait eskort diye tabir edilen refakat aracı ile öncü eşliğinde taşıyoruz. Lowbed taşımacılığı herkezin anlayacağı açıklama ile anlatacak olursak normal tır yada kamyonların taşıyamayacağı kapasitede olan yükleri taşıyan araçlara Lowbed denir. '' Ağır Yük Taşımacılığı'' esnasında, taşımakta olduğumuz tüm yükler için yol belgesi ve tüm prosedürlere uygun olan faaliyet belgelerimiz ile sorunlu yüklerinizi sorunsuz taşıyoruz. Ardından Ağır Nakliye işlerimizde size yakın bölge sorumlumuzu gönderiyoruz ve yükünüzü sorunsuz yüklemesini sağlıyoruz. Türkiye'nin her noktasına hizmet ağımız mevcut olup aynı zamanda Kocaeli ve Gebze Lowbed taşımacılığı adı altında sorunlarınıza çözüm odağı oluyoruz. Şimdi sizlerde taşıtmak istediğiniz ağır yükleriniz için endişe duyuyorsanız hiç vakit kaybetmeden hemen iletişim numaralarımızdan size yakın müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek aklınıza takılan sorunları yok edin.

Lowbed araçlarımız şunları taşıyor?

* Rüzgar Gülleri ve Kanatları,
* İş Makineleri,
* Vinç ve Ekipmanları,
* Fabrika Ağır Yük ve Makinaları,
vb. yükler Lowbed taşıma araçlarımızın taşıdığı yüklerdir.

Ağır yüklerin taşınması konusunda vinç yardımı ile yükleme yapılmaktadır. Firmamız araç parkuru içerisinde yer alan vinçleri sayesinde hiç bir firmaya bağlı kalmadan tamamen kendi bünyesinde bulunan ekipmanları ile yüklerinizi sorunsuz taşımaktadır.

Lowbed Ağır Yük Taşımacılığı Fırsatları ?

"Lowbed ağır yük taşımacılığı" sayesinde oldukça geniş, yüksek veya ağır yükleriniz ile karşılaşacağınız yol sorunlarınız Lowbed Taşıma araçlarımız ile çözüm buluyor. Aynı zamanda sizden ek ücret talep etmeden tüm yol belgeleri alınıyor. Gebze Nakliyat şirketimiz ağır iş makinaları, vinçler ve lowbed taşımacılığı alanında tecrübelerini ortaya koyarak yapmış olduğu tüm başarılı işlerinde sizlerin sağladığı katkıyı göz önünde bulundurarak yükleriniz için fırsat dolu fiyatlar belirliyor.

gebze-lowbed-tasima

Gebze Lowbed Taşımacılığı

Sizlere sunduğumuz diğer hizmetlerimiz arasında yer alan Fabrika Taşımacılığı sayfamıza göz atabilirsiniz.