GEBZE KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Gebze Konteyner Taşımacılında bölgede yapılan tüm nakliye hizmetleri şirketimiz tarafından yapılaktadır. Konteyner Taşımacılığı çelik malzemden üretlen, aynı zamanda yeniden kullanıla bilme özelliğine sahip olan hasar görmeyecek taşıma etkisi yaratan çelik kutu malzemeleridir. Konteyner içerisinde yer alan malzemeler boşaltılmadan daha farklı yöntemler ile taşınmaktadır. Konteyner ebatları ISO 6346 sayılı maddelerden oluşturulmuş standart ve özel ölçüler olmaktadır. Araştırmalarımıza göre Dünya'da toplam 17 milyon taşıma konteyneri yer almaktadır, bu konteynerler herkez tarafından belirli amaçlar için kullanılmaktadır. Genellikle konteyner içi ağırlık veya yükler TEU isminin verildiği 20 foot konteyner standartıyla olmaktadır.

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI 2017 TRENDLERİ

Konteyner Taşımacılığında sezon dönemlerinde yapılacak olan yasa gereği ihracat yapan ve konteyner nakliyesine ihtiyacı olan tüm müşterilere yük bilgileri verilmesi zorunlu oldu. Uygulama sayesinde kazaların azaltılması bekleniyor. Konteyner ağılıkları iki farklı yöntem ile tartıya alınacak. İlk yöntem ise ; içerisi dolu olan konteynerin hassas kantar ile tartılarak net ağırlığının alınması. Bir diğer tartım yöntemi ise ; içerisinde bulunan yükler dahil net dara ağırlığının alınarak toplam brüt tonajının alınması yöntemidir.

KONTEYNER TAŞIMA VE NAKLİYAT İZLENİMİ

Konteyer Nakliyat hizmetine bağlı kalmadan tüm taşıma hizmetlerini sizlere sorunsuz olarak sunan Gebze Nakliyat şirketimiz Kocaeli ve Gebze bölgesinde faaliyet gösteren tüm firmaları es geçerek müşterileri odaklayan çalışmaları ile tercih edilen firma olmuştur. Bununla beraber Gemi Konteyner Tahliyesi konusunda sizleri aydınlatmak adına şu faaliyetlerden bahsedebiliriz ; Hücresel Konteyner Gemisi, Post Panamax, Panamax Sınıfı, Dönüştürülmüş Yük Gemisi, Post Panamax Plus, Dönüştürülmüş Tanker ve Yeni Panamax taşıma hizmetleri yer alır. Belirlenen standart konteyner ölçüleri ise uzunluk 20-40 feet genişlik ve aynı zamanda çift gövedeye sahiptir. Konteyner yüklemeleri ise güvertelerde ve ambarlarda yüklenmektedir. Kara yolları ve deniz yollarında Gebze Nakliyat adımız ile konteyner taşıma uzmanlığımız ile daima yolunuzdayız.


gebze-konteyner-nakliyesi

Gebze Konteyner Nakliyesi

Sizlere sunduğumuz diğer hizmetlerimiz arasında yer alan Kuru Yük Taşımacılığı sayfamıza göz atabilirsiniz.