Gebze Hammadde Taşımacılığı

Gebze Hammadde taşımacılığı bölge'nin en önemli taşıma alanlarından biridir. Bölge Sanayi bakımından oldukça büyük olması sebebi ile Nakliye Taşımacılığı çok yoğun yapılmaktadır. Bununla beraber Kimyasal Madde taşımasında, hammadde taşınmasının en önemli faktördür. Nakliyat Firmaları içerisinde, taşıma ekipmanlarımız ve personel tedarik etmemiz halinde profesyonelce kimyasal maddeleri taşıma hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda Kimyasal maddelerin taşınacak olması hem çevreyi hemde insan sağlığını etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Şirketimizin geçmişten aldığı deneyimleri sayesinde kimyasal maddeleri en güvenli şekilde taşımaktadır. Bununla beraber şirketimiz sayesinde kimyasal maddeleri sadece taşımakla kendimizi sınırlandırmayıp aynı zamanda firmamıza ait özel alanda bulunan depomuzda barındırabilirsiniz. Depomuz tüm standartlara uygun olarak proje edilmiş ve doğal afetlere karşı tüm tedbirler alınmış olup tam donanımlı hizmet vermektedir.

Hammadde Taşımacılığı ve Nakliyesi Kimyasal Madde Yükleri Nelerdir ?

* Akaryakıt Hammaddesi,
* Şampuan Hammaddesi,
* Deterjan Hammaddesi,
* Plastik Hammaddesi,
* Akaryakıt Hammaddesi,
* Demir Cevheri Hammaddesi,
* Endüstriyel Yağ Hammadesi,
* Tüm Kimyasal İçeren Hammaddeler,
Daha adını yazmadığımız bir çok kimyasal maddeler yer almaktadır.

Hammade Taşımacılığı yapan firmaları tercih ederken nelere dikkat etmelisiniz?

Nakliye sektöründe hizmet sunan tüm firmalar farklılık göstermektedir. Aynı ağır yük taşımacılığı hizmetinde olduğu gibi özel taşıma araçları ve sevkiyat sorumluları gibi, Kimyasal maddeleri taşıyan firmalar öncelikle iş güvenliği şartlarına ve prosedürlere uygun çalışma prensiplerine sahip olmaları gerekir. Kimyasal maddeleri taşıyan hammadde taşıma araçları ve şirket personellerinin tam donanımlı techisata sahip olmaları, aynı zamanda çevreye zarar verecek yada çevre kirliliği hakkında dikkatli olmaları gerekir. Kimyasal maddelerinizi taşımasını istediğiniz firmayı seçtiğiniz zaman, bu işi bilip bilmediği hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Genelde kimyasal madde taşıyan firmalar yanıcı maddeler taşımaktadır. Bu sebepten dolayı bu firmaların SRC 5 ve ADR belgelerine sahip olmaları, yanıcı madde taşıtmak isteyen müşterilere ise sorunsuz hizmet verilmelidir.


Taşımacılık hizmetlerinden tutun da Depolama hizmetlerine varana kadar Gebze Nakliyat şirketimiz, tüm bu hizmetleri sorunsuz gerçekleştirmektedir. Kimyasal Madde tarzında yada Hammadde tarzında olan yükleriniz için özel taşıma araçlarımız ile adreslerinizden alıp adreslerinize kadar teslim ediyoruz. Gebze Nakliyat Hammadde taşımacılığı hizmetlerinde sizlerin memnun kalması adına hazırlamış olduğu müşteri anketi sayesinde bildirdiğiniz tüm sorunlara çözüm üretmektedir. Hammadde taşıyan firmalar arasında yapmış olduğumuz aktif hizmetlerden dolayı, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti Kara Yollarının belirlemiş olduğu tüm belgere sahip olma özelliğimiz sayesinde Türkiye'de örnek firma olarak gösterilmekteyiz. Gebze bölgesinde Hammadde Taşımacılığı firmaları bize danışmaktadır.

gebze-hammadde-tasimaciligi

Gebze Hammadde Taşımacılığı

Sizlere sunduğumuz diğer hizmetlerimiz arasında yer alan Konteyner Nakliyesi sayfamıza göz atabilirsiniz.